dOBRZETONIEWYLA GA WEDŁUG MNIE JEZELI NIE WYJDA TAK JAK MYSLE TO W DOL SPORO MIEJSCA MAJA Z TYM ZE MOWIE JAKBYNP DZISIAJ ZJECHALI JESZCZE TE 6-7GROSZY TO nie ma zmiłuj sie ale odadza te no 5-6 bo w tedy by polecieli dziasiaj jakos okolo 12-14 to chca czy nie chca bez zadnych tam powodu oddadza jutro ale jak sie trzyma inaczej jak mamy jakies dno ustalone to zerkam tam nizej ale nie patrze na to pod kaptem ze to zrobia zobaczymy to jest forex a nie real w realu kupujesz i masz w du... leży ci najwyzej zamrozone a tutaj wycinaja sl itd . zerkaj sobie poprawiam tutaj wykres bo dość czesto umywam palce w funcie :D
http://stooq.pl/q/a/?s=gbppln&i=15&u=ccizxfe6qgzvqlzso7146411