ja kupowałem średnio po 2,15 i mam jakies 15 k niech to coś ... podniesie sie do połowy chociarz to sprzedam i nie che miec nic wspolnego z ta firma na innych spólkach bym zarobił z tym kapitalem ale nie podkusilo mnie zeby to coś kupic .....
pozdrawiam