giełda jak to giełda jeśli komuś mogę doradzić bo sam też dostałem lanie od comeco ,i jak komuś nie zależy że musi coś codziennie rosnąć to kupcie akcje PILABU spółka o mega możliwościach nie będe się rozpisywał każdy musi sam przeanalizować ale sądze że w przeciągu kilku miesięcy może być jeszcze raz tyle ,a za rok dwa może być to samo co na medicalg,akcji bardzo mało w obrocie i obecny poziom cen jest naprawdę atrakcyjny.fakt raport na razie na minusie bo spółka jest w okresie intensywnego inwestowania ,ale jak następny raport ukarze się z jakimkolwiek zyskiem to będzie naprawdę ciekawie.