W zasadzie nie piszę na forum, ale na powitanie nowych odpowiem
Też ostatnio kupilem dokladnie 2005 akcji
Decyzja podjęta po wlasnej długiej analizie za i przeciw
Jak w kazdej inwestycji istnieje ryzyko straty
Ale potencjał potencjalnego wzrostu po kolejnej umowie przeważył szalę
Długo imwestuje i spokojnie patrzę na kurs
Nie przeraża mnie nawet 30zl za akcję
Nie wyrzucam w panice
Mój cel 75 zl.
Pozdrawiam akcjonariuszy