Co do tych zmian w akcjonariacie to mam pytanie, jak to przełożyło się na free float? Bo moim zdaniem sumarycznie wyszło, że więcej akcji opuściło silne ręce niż do nich dołączyło... Free Float się zwiększył mocno. Może się mylę? Poważne odpowiedz tylko proszę :-)