widzę że marzenia o 2 zł i wiecej jeszcze was trzymaja tutaj... ubraliście się w akcje spółeczki ,która od 1,5 roku jest w trendzie spadkowym i liczycie ze trend sie odwróci - buhahahahaha... 3 miesiące temu jakiś cwaniak skupił nisko akcje i zrobil podbitkę ubierajac was na zawsze a wy jak pelikany łykaliście infa że spółka już ma super produkt (lek) i za chwilę będzie "wyszczał" hahahahah.... sposób zarządzania jak na petrolinvest czy choćby columbus ( sprzedwać plotki kupować fakty) hahahaha...