miesiące temu jakiś cwaniak skupił nisko akcje i zrobil podbitkę ubierajac was na zawsze a wy jak pelikany "
Wiec po co kupował?
To twoje zdanie masz do niego prawo.Ja mam inne widze te akcje po 5 zl.Jestem marzycielem? byc moze ale tak mi mówi moja intuicja a jest ona poparta doswiadczeniem prawdopodbnie dlzuszym od wartosci twego peselu.Jak bedzie czas pokaże.