Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  46,00 zł , zmiana od tamtej pory: 21,20%

Wiosna z przymrozkami

Zgłoś do moderatora
To tak jak hossa z korektami ( hossa na polskim rynku trwa już od ok 2-ch lat). Pobieżne wyliczenia wskazują na korektę do poziomu WIG 20 2570 pkt w okresie najbliższych czterech tygodni, a po tym czasie ponowny wzrost do 3360 pkt. i konsekwentnie na szczyt aktualnej hossy do poziomu WIG 20 6000 pkt i ceny akcji spółki GPW 100 PLN. ( ten poziom dopiero pod koniec wiosny 2026 roku). A wiosna jak ogłosiła urocza pani w telewizorze trwa ta meteorologiczna od 1 marca ( ciekawe stwierdzenie), a astronomiczna od dnia w najbliższym czasie zwanym weekendem. Jeżeli i tym razem pomylę się o więcej niż 10 pkt w te lub we te to postanowiłem wejść pod stół i odszczekać. Oczywiście we własnym miejscu i szczekać w miarę cicho szczekać żeby sąsiedzi nie słyszeli, choć w moim przypadku to bardziej psy z dobrym słuchem bo skarmiane najlepszym żarciem z toreb z napisem Nr. 1 na świecie, choć swojego psa karmię dość często smakowitą gotowaną wołowiną próbując dokładać warzywa, bo karmę to żre acz z pewną niechęcią.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GPW -0,45% 55,75 2025-10-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.