Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Widzę, że Idea Wam nie wystarcza i wyciągacie rękę po GNB

Zgłoś do moderatora
www.bankier.pl/wiadomosc/KNF-ustanowila-kuratora-dla-Getin-Noble-Banku-8249461.html

Coś mi te wiadomości przypominają. Nacjonalizacja sektora bankowego trwa w najlepsze!
I zanim MOI KOCHANI PISOWCY zdecydujecie się przeprowadzić tam przym. restr. ( a po wiadomości widać, że jest takie niebezpieczeństwo ) miejcie na uwadze, że znowu akcjonariusze i obligatariusze stracą wszystko ( GNB ma chyba też niewykupione obligacje własne, które emitował ). Ja nie ma tam akcji, ale szkoda tych ludzi ( pewnie znowu minimum kilkadziesiąt tysięcy Polaków straci swoje oszczędności w przypadku resolution )- a widzę jeszcze, że wybieracie celowo takie ciekawe dni jak wigilia, sylwester, żeby popsuć ludziom albo Święta albo Sylwestra!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.