Forum Giełda +Dodaj wątek

wezwanie- czy aby napewno chcą akcje

Zgłoś do moderatora
jesli akcjonariusz przekracza 30% ma Obowiązek ogłosić wezwanie na akcje. to z prawnego punktu i tak sie stało, ponieważ p jakub i podmiot zależny dokupili ostatnio do 31% . marna ta cheć kupna akcji ,wystarczy popatrzyć na remak gdzie wezwanie jest o ponad 20% wyższe od kursu . opcji jest kilka .1- są już z kimś dogadani i dopełnili formalności bo przez giełde tego nie zrobią/za mała płynnosć/. 2 - przewidują że czeka nas spora korekta /na rynkach swiatowych należy sie jak psu zupa / a w tedy kurs 5,47 bedzie atrakcyjny . 3-planują emisje akcji ,oczywiście taniej bedą mogli powiedzieć ,chcieliśmy kupić drożej ale się nie dało . dodam jeszcze że kurs do wezwania brany jest ze średniej półrocznej której dno wynosi 5, 47 i jest to cena minimalna do wezwania . reasumując jest to przemyslane działanie i na przyszłosć pewnie pozytywne ,ale jak mawia mój kolega - p jakubas da ci zarobić ale najpierw tak cię wymęczy że ho,ho .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CNT 8,70% 22,50 2022-05-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.