Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,87 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Weekend w InPost trwa 84 godziny

Zgłoś do moderatora
Weekend w InPost rozpoczyna się rano w piątek, a kończy w poniedziałek wieczorem (84 godziny, 3,5 doby).
Paczka włożona (nie nadana) do paczkomatu w piątek ok. godz. 15 leży w nim do poniedziałku rano. Gdy rano kurier zabierze ją do oddziału InPost, to zostanie uznana na nadaną wieczorem, gdy zostanie wysłana do docelowego oddziału InPost. Taką informację otrzymuje odbiorca sądząc, że nadawca go okłamał, bo włożył paczkę w poniedziałek wieczorem, zamiast (jak poinformował) w piątek po południu.
Dawniej InPost odbierał i dowoził paczki do paczkomatów dwa razy dziennie, lecz obecnie tylko rano.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INPOST 0,00% 10,87 2017-05-24 16:47:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.