Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,87 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Paczka InPost - opinie klientów

Zgłoś do moderatora
Frmy nie polecam. Brak profesjonalizmu, zero komunikacji z kurierem. Konsultanci de facto nic nie mogą w wyjaśnieniu nieterminowej dostawy. Paczka miała być dostarczona w piątek 28 września do g 17.00 . Rozmowy z konsultantami bezproduktywne,można oczekiwać na solenne zapewnienia, że kurier dostarczy paczkę nawet do g 20.00.. Próby telefonicznej rozmowy z kurierem niemożliwe o stanie realizacji dostawy Czas wyczekiwanie na dostawę 8-17, a następnie do 20.00 bezproduktywnie stracony czas. Następna próba dostarczenia w poniedziałek, pewnie od 8-17 ale także bez gwarancji. Żadnej odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie paczki, podejrzewam że złożona reklamacja także nic nie wniesie do kuriozalnej sytuacji, Klient jest skazany jednak na kaprys kuriera, a nie jego profesjonalizm, wystarczył telefon że paczka będzie dostarczona w innym terminie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INPOST 0,00% 10,87 2017-05-24 16:47:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.