Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,87 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Paczka InPost - opinie klientów

Zgłoś do moderatora
inpost - dziadowo jakich mało. jest coraz gorzej. Kolejny raz opóźnienie. Tym razem w piątek rano paczka przekazana do umieszczenia w paczkomacie i w sobotę w info mówią że informacje będą w poniedziałek. Czy sama paczka - tego nie wiedzą. Paczka jest w posiadaniu kuriera bo do magazynu nie wróciła. Poprzednim razem nie dostałem informacji że paczka jest do odbioru. Po telefonie do info okazało się że paczkę mam odebrać w jakiejś budzie (pawilonie - kiedyś), a jeszcze wcześniej kilkakrotnie odbierałem przesyłkę z samochodu lub w zupełnie innym paczkomacie niż wybrałem. Widać że firma nie daje sobie rady z ilością klientów. Szefowie inpostu - pora na jakieś radykalne zmiany. Na razie polecam "paczka w Ruchu" - na razie się nie zawiodłem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INPOST 0,00% 10,87 2017-05-24 16:47:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.