Czy mogę prosić wtajemniczonych o info, jak jest z zaangażowaniem Indaty w Topyfi ?
Na stronie Indaty w strukturze Grupy nie widać Topyfi. Czy Topyfi zmieniło nazwę ?
A dotąd było komunikowane, że Indata konsoliduje 25% zysków Topyfi.
Proszę o parę zdań kogoś zorientowanego.
Dziękuję