Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,00 zł , zmiana od tamtej pory: -0,74%

Warraty subskrypcyjne

Zgłoś do moderatora
Ta spółka to masakra.. mija już 7 miesiąc od kiedy powiedzieli że zabierają się za robienie gier. A tu żadnego infa,. raporty ledwo na plus ogólnie robią większość za darmo a dodatkowo dostajemy takie informacje:
"Wyemitowane warranty subskrypcyjne serii B Spółki uprawniają do objęcia 48 858 akcji zwykłych na okaziciela serii F Spółki po cenie emisyjnej 0,10 zł za jedną akcję. Warranty subskrypcyjne serii B zostały przydzielone Panu Karolowi Żbikowskiemu Prezesowi Zarządu Spółki oraz Panu Arturowi Małkowi Członkowi Zarządu Spółki. Warranty subskrypcyjne serii B zostały objęte przez osoby uprawnione nieodpłatnie. Prawa z warrantów subskrypcyjnych mogą być wykonane do dnia 31 grudnia 2023 roku"

Żenada i chyba pora stąd uciekać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PLATIGE -0,37% 26,80 2021-10-22 16:48:55