Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,38%

Re: Warraty subskrypcyjne

Zgłoś do moderatora
Nie to nie akcjonariusz tylko zwykły troll, którego IQ nawet nie pozwala mu sensownie trollować. Być może typ miał z hak wbity w okolicach ATH i stąd ta frustracja! Gdyby był akcjonariuszem to by pisał: wiemy ( a nie wiecie) dlaczego nie urośnie. Jeśli ktoś jest niezadowolony z core biznesu to wywala akcje i już,. Tutaj mamy przykład mele-pety który nie napisał żadnego postu nt core biznesu, nie ma w rękawie argumentu ad rem tylko ciągle ad personam!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLATIGE 1,16% 26,10 2021-10-15 17:01:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.