Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,30 zł , zmiana od tamtej pory: 3,16%

Re: Warraty subskrypcyjne

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-07-20 o godz. 11:14 bialoczerwony1972 napisał(a):
> Synku to się zwracaj do swoich bachorów kmiocie! Powiedz o czym z tobą dyskutować? Musi boleć ten hak... Po ile cie zapieli? :)

nie gram na szemranych papierach a tu jest zbyt dużo dobrego podobno co się nie przekłada na kurs, a jak się nie przekłada to znaczy że jakiś trup w szafie, tak mi doświadczenie podpowiada hahahah
no wiszę na kilku spółkach naprawdę chciałbyś zobaczyć na 1 około 2000% do przodu i co ty na to hahahha
a wy tu się jaracie jakimiś marnymi % na kółeczkach hahhaha
jeśli naprawdę byłoby tak jak ludzi naganiacie to winno być dużo dużo wyżej a nie jest, dlaczego ?
ja widzę cały czas test 23 zł i tam się rozstrzygnie hahaha
nie wiesz z kim piszesz synku hahhaha

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLATIGE 1,16% 26,10 2021-10-15 17:01:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.