Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
prawa mniejszościowych są szanowane - podobnie w UE. Tam byłyby olbrzymie odszkodowania za "akcję urzędów".
Ale nie w Państwie PIS - dzisiaj jest porażka za porażką i na zwycięstwo nie ma co liczyć.. Ale to nie powód, żeby się poddać i przyznać rację PIS z jego "pseudo urzędnikami państwowymi" - ja tam walczę dalej i myślę, że Leszek też się nigdy nie podda - pomimo tego, że straciłem dużo pieniędzy nie mam do niego pretensji ( chciał Bank wyciągnąć razem z Pruskim , BFG przerwał to na polecenie wiadomo kogo) - on powinien za wykrycie korupcji politycznej na najwyższym szczeblu władzy dostać medal ! No cóż, trzeba mieć cierpliwość...Może jeszcze ten medal dostanie i wróci na podium...
  • w USA Autor: ~mike75
  • Re: w USA Autor: ~098

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.