Forum Giełda +Dodaj wątek

w stanach i azji takie wzrosty a u nas co?pomijam dzien czorajszy....

Zgłoś do moderatora
pomijam juz ze wczoraj zostalismy wydymani totalnie i skonczylismy najgorzej na swiecie. a dzis patrzymy oczywiscie na europe ktora wczoraj poszła w gore bardzo wysoko.na dodatek takie wielkie rynki tak urosły a nasz mały ryneczek kiepsko...poza tym na koniec czerwone futy w stanach spowoduja ze skonczymy na zero. mowie wam. poza tym ulica wlasnie umarza jednostki tfi ktore 2-3 dni temu kazali sprzedac swoim zarzadzajacym bo jest bessa przeciez wszystkie media o tym trabia nagonka na maxa:))to trzeba sprzedac:)

zaczynamy wlasnie kryzys w polsce z ktorego powoli wychodza stany i europa.
pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SWIECIE 0,14% 71,00 2012-05-11 17:30:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.