Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,35 zł , zmiana od tamtej pory: -18,13%

W oczekiwaniu

Zgłoś do moderatora
Kurs w uspieniu. odpoczywamy po lutowo-marcowym wystrzale. Konsolidacja przy maximach pozwala miec nadzieje, ze to przystanek przed kolejnym wybiciem. Nie sprawdzaja sie na razie przepowiednie maruderow, ze bedzie wystrzal a potem dystrybucja "jak to kiedys bywalo".
Forum zamarlo. Ale lepiej tak niz robic z niego trybune polityczna jak to sie zdarzalo kiedys.
Rynek wyglada jakby wyrywal sie z marazmu. Jak ruszy z kopyta i nas zabierze ze soba. Na razie jednak brak informacji ze spolki zahibernowal kurs. Ja sie nie spodziewam na razie zadnych wiadomosci, najpierw raport (ktory nie ma znaczenia) a potem, tak mysle, zaczna sie pojawiac nowe wiadomosci. Miejmy nadzieje, ze zobaczymy efekty pracy nowego zespolu. ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PMPG 0,92% 4,38 2021-08-04 13:45:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.