Dnia 2018-05-17 o godz. 10:24 ~El_Presidente napisał(a):
> Poza pięknym wzrostem kursu, który zatrzyma się bardzo wysoko, jest jeszcze jedna kluczowa kwestia do poruszenia...
> > ...gdzie się podziału trole?!! Gdzie bankructwo spółki?!! Gdzie cena 1 zł ?!! Gdzie jesteście trole plujący na spółkę przez wiele miesięcy?!!
> > Zawsze podobny schemat, kto myśli ten wie. Niech Braster rośnie i pokaże wszystkim na co go stać!!!
faktycznie poruszasz kluczową kwestię trolli
ja znam takiego jednego wiesz?
188.146.32
https://www.bankier.pl/forum/temat_re-czy-zobaczymy-11,25756189.html