A ten skad sie urwal?
Presidente czego?
Przypominaja mi sie westerny i sprzedawcy eliksirow na wszystko.porost wlosow,potencje i jako przyprawa do zupy w jednym.
Ten caly watek od poczatku byl jednym wielkim obciachem. Cyrk,kuglarze ,krzykacze bazarowi itd.
Skad biora sie takie blazny..produkujace pare ?jak widac jest w tym kraju zapotrzebowanie .Cuda sa w cenie.Zenada.
Jeszcze tylko kalumni na temat autora artykulu z Bankiera mi brakuje.