Poza pięknym wzrostem kursu, który zatrzyma się bardzo wysoko, jest jeszcze jedna kluczowa kwestia do poruszenia...
...gdzie się podziału trole?!! Gdzie bankructwo spółki?!! Gdzie cena 1 zł ?!! Gdzie jesteście trole plujący na spółkę przez wiele miesięcy?!!
Zawsze podobny schemat, kto myśli ten wie. Niech Braster rośnie i pokaże wszystkim na co go stać!!!