Jak zwykle wycie troli : D jest mi tu totalnie obojętne co jakikolwiek trol z siebie wypluje, jakkolwiek opluje spółkę i jej akcjonariuszy.
Liczą się fakty, a te są takie, że mimo ryzyka Braster ma przed sobą olbrzymi potencjał. Kupowałem akcje w ostatnim czasie i nie żałuje, niech każdy robi co uważa: kupuje/sprzedaje wolna wola, tylko aby nie dawać się temu prymitywnemu wyciu troli którzy oczywiście tworzą swoje wypociny z dobroci serca bo przecież nie dla kasy czy w konkretnym celu tacy to są dobrzy ludzie bo przecież nie ma dla nich nic ciekawszego w wiosenny dzień niż ujadanie na forum : D pa pa trole ja was szczerze... :D