Statystyka na giełdzie którą wielokrotnie wykonywaną mówi że 90% małych inwestorów i średnich zwyczajnie traci. My oczywiście oszukujemy siebie że my jesteśmy w tych 10% która zarabia i na tym polega ta cała ruletka.
Dlatego nie ma co się wstydzić że jesteśmy dawcami kapitału bo nie jesteśmy jedyni razem z nami jest to 90%