Ooo moja podróbeczka zaczyna udawać mądrego Haha no nie wierzę. Kumi nie gadaj z tym typem, szkoda czasu na to forum. Elczapo qwerty i paru jeszcze innych jak xxx wywalili wyżej i zależy im tylko na tym żeby odebrać niżej.
Kwik słychać, a zbieranko od wystraszonych trwa. Beka będzie jak jeszcze dziś skończymy na zielono Haha