Radzę uważać. Ta spółka może urosnąć do 1,20 - tak wskazują oscylatory ale akurat analiza techniczna na NC jest bez sensu. Tu może dojść do 2 albo i wyżej, wszystko zależy kto zabuja kursem. Ale przy niskiej płynności zalecam ostrożne podejście do tematu. Na giełdzie nigdy nie jest tak, że wszyscy zarobią.
Zarobią ci, którzy ruszyli kurs od niskich poziomów i ci, którzy uchwycą właściwy moment. Większość straci a kurs w kilka miesięcy wróci do poziomu 0,30gr