Forum Forex +Dodaj wątek

usd/pl wykres

Zgłoś do moderatora
http://stooq.pl/q/a/?s=usdpln&i=60&u=14538390
cel pierwszy jak pisalem zrealizowany i teraz linia zielona czyli cel 2 z kresek na dzis 3,8370
zas wyjscie nad 50fb to ok 3,85 to wracamy do wzrostow i to cel 3 jesli bedzie wzrostowo