Forum Forex +Dodaj wątek
kupowac dolara mozna z kazdej pozycji korekty
jesli jestes pewny swego zalozenia i po to sa opory zy na eur/dol
i wsparcia na dolarze by troszke poczytac pomysle co ci grozi jak ruszy wspacie lub co zyskasz jak ruszy na dolareze oporek
http://stooq.pl/q/a/?s=usdpln&i=30&u=14538390
ja mysle ze tu jasno i przejrzyscie