Forum Forex +Dodaj wątek
własnie takie wejscie okolice 3,81 grosza odda kasowac i tak w kolko macieja .. Wlasnie na dolcach po takiej falce z krokiej na odkup zawsze sie ceka do polowy bad 38 fibo ?