tak , w marcu podzadza , ze przychody spadly o 80% i cena -25%
w kwietniu -80% i -25% ceny akcji to tak wychodzi , ze w czerwcu cena bedzie 00000000 ZERO!!!
I wtedy nalezy kupic, moze dostaniemy za darmo!!!
Licza sie zyski a nie przychody. Z obrotu surowcem sa male zyski , a z obrotu wyrobami jubilerskimi marza ok 200%. Zyski za 2016 beda duze. I wtedy cena pojdzie do gory tak na 12 zł realistycznie, no i chca jeszcze otworzyc nowe sklepy.
Panikarze i naganiacze na spadki dobrze sie spisuja jak narazie.
Wszystko idzie zgodnie z planem spekulantów!!!
Ps mam akcje kupione po 10 zl i nie sprzedam w panice , cierpliwos to cnota!!!