Forum Giełda +Dodaj wątek

tu sa krecone wały skoro sa n plusie za styczen to jest bep czy nie >

Zgłoś do moderatora
Komentarz dotyczący wyników mleczarni będzie najprawdopodobniej opublikowany najbliższym sprawozdaniu, którego publikacja nastąpi 29 lutego br. 11 lutego br. pojawił artykuł się w Gazecie Parkiet. Jest w nim m.in. cytat Prezesa Pezzolato: "Dodatni wynik mleczarni powinien pojawić się już w I kwartale, styczeń zamknęła już na plusie".wiec co jest na plucie bo juz nie wiem\?????
  • tu sa krecone wały skoro sa n plusie za styczen to jest bep czy nie > Autor: ~trolllll

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NORTCOAST -1,25% 15,80 2020-02-14 16:38:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.