Dnia 2016-04-23 o godz. 15:59 ~aaa01 napisał(a):
> Czytam wpisy po zamieszczeniu na tym forum informacji o braku dotacji i odnoszę wrażenie, że większość odbiera to jak cios po którym Spółka nie podniesie się. Nastruj jest taki jakby zaraz Spółka miała ogłosić upadłość, przecież za IV kwartał wykazała zysk. Więcej spokoju i optymizmu.
NIestety rynek odebrał tą informację negatywnie, przepadły dwa dobre projekty. Do raportu za IV kw jeszcze daleko. Od poniedziałku mogą wycofać zlecenia kupna i zacząć sypać.
Spółka nawet nie podała do wiadomości że nie ma dofinansowania a wypadało by.
https://poir.parp.gov.pl/wiadomosci-poir/poir-wiadomosci - niema presto !!!! pozamiatane