No właśnie, w czwartek raport za 2015r. i możemy domyślać się jaki będzie. A swoją drogą to po euforii jaka wybuchła na forum gdy podali, że wcześniej opublikują raport (o ponad miesiąc ), pisałem żeby nie dzielić skóry na niedźwiedziu. A teraz piszę więcej spokoju i optymizmu