Zakładając ten optymistyczny scenariusz (połącznie z Imagis) kiedy może nastąpić wzrost akcji ? bo na razie to idziemy tylko w dół.
Widze ze są chętni do kupna po coraz niższych poziomach - zlecenia na ponad 18k po 2.20 zł. Tylko pytanie czy faktycznie chcą kupić czy tylko zablokować dalszy spadek