Jutro będą kolejne spadki. Wielokrotnie już miałem taką sytuację, że spółka, którą kupiłem spadała drastycznie o 20%, 30% a nawet 50% (GRJ, KZS, BVD, CHS, KOV). Na początku realizowałem stratę i odrabiałem gdzie indziej, ale ZAWSZE okazywało się, że niedługo potem kurs szybował w górę. Nie znaczy to, że tak będzie w przypadku PCG, ale moim zdaniem szanse są duże