To co się działo w ostatnich dniach na impexie to owczy pęd...jak wszyscy to i ja też?? jak tak można,. trochę rozumu pany i wiadomo o co chodzi...AT mówiła sama za siebie ze będzie zjazd...fundamenty spółka ma niezłe .....cena spółki jest o wiele wyższa niż obecny kurs...a aby zarobił guby musi zbić kurs....tzw. strząśnięcie.....słabizny, aby odświeżyć...kurs....dla mnie to jeszcze powinien kurs zjechać...tak wynika z AT...ale myślę ze Kark nie pozwoli na to tak łatwo... spółka ma przed soba potencjalne wzrosty....a KOREKTY muszą być.....PULS CENOWY to istota GPW....pozdro