To jak najbardziej normalne. Na skotanie ktos lapal leszczy pod info o dofinansowaniu, czas zeby leszcze opuscily spolke. Impex jest teraz wykorzystywany przez kogos, kto ma grube pieniadze - a moze Roman zbija kurs, zeby zaczac skup w celu umorzenia.... Fundamentalna mowi jedno: 'wchodzic", dlatego wyjscie grubasa po w miare wysokim kursie, moglo byc spowodowane tylko jednym - checia wejscia po nizszej cenie. Życze powodzenia w inwestycjach (na impexmetalu oczywiscie!)