Forum Giełda +Dodaj wątek

to ja sie pożegnam

Zgłoś do moderatora
Dzisiaj wywaliłam z b. duza stratą (bo bylam niestety od 7.98 we wrześniu) reszte akcji, tak jak kiedyś zapowiadałam, więcej na tą spółkę nie wrócę, bo jest totalnie niepłynna i spekulancka.
Życzę dużych zysków.

Ps. wywalilam z wglądu notowań spółkę, bo jak teraz się okaże, że w ciągu tygodnia będzie + 30%, to mnie chyba krew zaleje:] ale raczej obstawiam, że zaraz wszyscy porealizują "zyski" i wielki wzrost zamieni się w wielki "-"
  • to ja sie pożegnam Autor: ~stokrotka
  • Re: to ja sie pożegnam Autor: jabu74_-_ekspert

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CNT 1,27% 15,90 2021-01-21 15:54:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.