Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

To ile PEKAO zapłaciło za przejęcie 300 tys klientów Idei?

Zgłoś do moderatora
Zero...

Nie dość, że zero - to jeszcze Polscy Podatnicy dopłacili 193 mln zł plus gwarancja 1 mld ( na tych bez szans jak ja ) razem 1.193 mld zł z pieniędzy podatników...

Powiem jeszcze - czy myślicie, że w tej nieaktualnej wycenie na dzień 31.08.20 uwzględnił pozytywne aspekty czy tylko negatywne bilansu IDEI ? Otóż pewnie zgodnie z życzeniem zlecającego Kuratora Idei BFG ( który zamiast działać na korzyść ucznia niszczył ucznia - moje zdanie ) nic pozytywnego nie uwzględnił - a wszystkie możliwe roszczenia w 100 % wycenił. MSSF się zmieniły i już nie ma patrzenia tzw. ostrożnościowego ( prudence concept ) ale trzeba pokazywać true and fair view.

Moi Kochani Pisowcy - dla mnie czas nie ma znaczenia! Czy to 5 lat czy 10 lat - ale obiecuję Wam, że przegracie ten Bój. Akceptuję to, żę też jesteście Polacy jak ja - ale Polacy, którzy zbłądzili. Zawsze jest czas, żeby się nawrócić!

  • To ile PEKAO zapłaciło za przejęcie 300 tys klientów Idei? Autor: ~Mike75

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00