Myslicie schematami, macie nadzieje na powtórke z zeszłego roku. Porównajcie sobie sytuacje i nastroje na rynkach wtedy i dzisiaj.
O jakim przejęciu piszecie? COŚ to nie Lotos , nie jego pozycja na rynku i potencjał .
Dla Orlenu 20 mln na reanimacje trupów to tak jak na waciki. Z tymi przejeciami to jeszcze nic pewnego :-)
Pozdrawiam