więc może nie będzie tak źle i będzie koniec spadków. At, jak at, lecz taki fund grający dobrze go zna i może zrobić po swojemu, czyli odbicie jak już wszyscy technicy i groszołapy widzą dalsze spadki. Tutaj gruby rządzi, a nie forumowi analitycy. Poza tym spadki na GNB już wyhamowały.