Zapewne ustawią nowe tko, a my w zasadzie możemy tylko obstawiać do jakiego poziomu zjadą. Jakoś mam przeczucie, że ta złotówka wytrzyma. Ewidentnie widać było pod koniec sesji, że chcą jak najwięcej akcji puścić w rynek przed drugimi dolnymi. Zobaczymy