Abstrahując od AT wczoraj zasypali popyt i na koniec dnia zeszli niżej na widły. Obroty były nie za wielkie, sporo zebrała ulica wiec wg mnie będą chcieli jeszcze postraszyć i zejść niżej, tym bardziej ze był weekend majowy, większośc wyjechała i jeszcze będą tacy od których będzie można odebrać akcje. A TKO w poniedziałek rano ustawi się nowe.