uwazaj bo automat wola juz: " pull up pull up".......kupiłem po 0,40 miesiac temu...co za dno nie spólka...............odwolac prezesów i rade nadzorcza!!! to sa jaja zeby komentarzy nie bylo co do kursu.....dobrze ze ch...om walneli po 100 tys PLN kary