Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,78 zł , zmiana od tamtej pory: 103,64%

Ten sam scenariusz

Zgłoś do moderatora
Od pewnego czasu "spółdzielnia" kolejny już raz powtarza ten sam scenariusz, czyli zbierają stojącą podaż po czym kierują kurs akcji BOSia na dół, a następnie znowu czekają, aż nazbiera się podaż. Tyle tylko, że akcji w wolnym obrocie jest coraz mniej i zbierają już stosunkowo niewielkie ilości akcji. Obserwuję ich ruchy i sam się do nich od pewnego czasu podłączam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BOS 7,07% 17,88 2024-02-23 12:19:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.