"tu" w twoim przypadku jedyny zysk to chyba za " wysluge lat"
siedzisz tu od czasu gdy jezykiem urzedowym w pl. byla jeszcze lacina
i sadzisz te apokaliptyczne farmazony od 10 bodaj lat jakby ci za to dawali jakies cukierki
Don Kichote watku.
A swoja droga podobnie jak " pikus" ( pozdrowienia) jestem rowniez solidnie zarobiony jezeli o to chodzi ,a wiec nie pyszcz i nie strasz dzieciakow.
powiem wiecej : dokupuje nawet. kwestia gustu jak widac?
ty sie ( tu ) martw lepiej o twoje prognozy na innych papierach , bo jezeli sa takie jak na DW ( 11 zlotych przed 8 laty bodaj) to Boziu zmiluj