Zastanów się czy ktoś tu w ogóle ma zysk na akcjach - z pominięciem zarządu.
Bo jak ktoś kupował poniżej 80 i nie sprzedał powyżej 200 to pewnie już nie sprzeda i doczeka kiedyś do upadłości.
Bo bez zewnętrznego finansowania czyli kolejnej emisji akcji moim zdaniem ta spółka upadnie.