Tak teraz kazdy napisze ze bral po 1 zl i okaze sie ze kazdy ma 4,99% zeby sie nie ujawniac.
Albo ze balon napompowany etc. Ja nie sprzedam tego za mniej jak 3,20 a taka kwota bedzie minimalnie.
Nie rozumiem dlaczego tutaj kazdy taki agresywny jest na forum? Czy ja kaze komus kupowac balona, wydmuszke, etc?
Nie kaze ! Wasza kasa, wasze inwestycje.
Pozdrawiam tych spokojnych.