Oczywiscie ze licze na to ;) a Wy piszac tutaj nie naganiacie ? Na spadki jak chcecie kupic, lub na wzrosty jak chcecie kupic?
Wszyscy nagle tacy pomocni jestescie? Oj Panowie troche jestescie obludni mowiac innym ze naganiaja a Wy tacy dobrzy jestescie.
Forum bankiera to jedna wielka reklama lub antyreklama spolek w zaleznosci od potrzeby danego uzytkownika, ja wyraznie napisalem przynajmniej ze naganiam na zakup, jak sprzedam powyzej 3,20-3,40 bo tak oceniam spolke na ta chwile to odswieze ten watek zeby Wam sie przypomniec.
Oczywistym jest ze wolalbym sprzedac za tydzien i po to naganiam ale jak sprzedam za miesiac, dwa tez krzywdy nie ma ;)